Przejdź do treści

Dentysta Katowice

 

Stomatologia

Botoks Katowice

 

Botoks

Paznokcie Katowice

 

Podologia

Powiększanie ust Katowice

 

Kosmetologia

Kompleksowe robienie paznokci w Katowicach

Promocje

Centrum Medyczno-Kosmetologiczne Ceglana znajduje się w Katowicach, sercu aglomeracji śląskiej. Zostało stworzone z myślą o pacjentach w każdym wieku i oferuje zabiegi z zakresu Stomatologii, Medycyny estetycznej, Ortodoncji. Oferujemy indywidualne podejście do pacjenta. Placówka powstała z myślą o rodzinnej atmosferze, komforcie dla pacjenta i przyjemności, a nie strachu przed zabiegami. Jesteśmy dla Pacjenta, aby czuł się dobrze, bezpiecznie i wyjątkowo.

 
Nasi Specjaliści

 

 

 

Renia

 

Renata Biegus

Asystentka stomatologiczna/ Kierownik placówki

 

Mariusz

 

dr Mariusz Sieroń

Lekarz dentysta/Specjalista medycyny estetycznej

 

 

Kora

 

mgr Kornelia Biegus

Kosmetolog medycyny estetycznej

 
 
dr Justyna Juszczyk-Sudoł - Lekarz dentysta
 
dr Anna Stępień - Lekarz dentysta / Ortodonta

 

Stomatologia

 

Nasi lekarze czuwają nad Państwa pięknym i zdrowym uśmiechem, począwszy od profilaktyki, diagnostyki stomatologicznej, ściągnięcia kamienia nazębnego, oczyszczenia zębów z nagromadzonych osadów po zabezpieczenie fluoryzacją.
 
Wypadła plomba!
Wykonujemy każdego rodzaju wypełnienia światłoutwardzalne na najlepszych na rynku materiałach, wypełnienia w zębach stałych, mlecznych, a dla najmłodszych pacjentów proponujemy wypełnienia kolorowe. Pacjentom, którzy chcieli by rozświetlić swój uśmiech, proponujemy wybielanie nakładkowe zębów, bądź gabinetowe, dzięki któremu zmianę koloru zębów, możemy uzyskać już po pierwszej wizycie w gabinecie.
 
Braki w uzębieniu
Dla pacjentów z brakami w uzębieniu proponujemy uzupełnienia w formie mostów wykonanych z porcelany na podbudowie metalowej, tlenku cyrkonu, lub pełnoceramiczne, protezy częściowe, całościowe, elastyczne, bądz implanty. Serdecznie zapraszamy na konsultacje przed zabiegiem, dzięki której dobór metody i formy pracy będzie odpowiadał Państwa potrzebom i oczekiwaniom.
 
Nic się nie da zrobić, pozostało leczyć kanałowo!
Bez obawy i z tym sobie poradzimy. Nasi lekarze wykonują zabiegi leczenia endodontycznego w przypadku zębów z 1, 2 bądz 3 i z większą ilością kanałów. Usuwamy zęby stałe, mleczne, jak również chirurgicznie zatrzymane ósemki, oraz korzenie zębów.
 
Złamałam/em zęba!
Pomożemy! Nasi lekarze wykonują odbudowy znacznie zniszczonych zębów, bądz korony na metalu, cyrkonie, porcelanie.
 
Boli mnie ząb!
W przypadku bólu zapraszamy wszystkich naszych pacjentów. Zostaną oni przyjęci w godzinach otwarcia placówki, jednak prosimy o cierpliwość i zrozumienie, ponieważ dla każdego pacjenta potrzebny jest inny wymiar czasu, każdy z nas przychodzi z innym ,,problemem’’.
 
 

Ortodoncja

Chce mieć proste zęby !
 Konsultacja w naszym gabinecie wraz z planem leczenia pozwoli na indywidualne dobranie odpowiedniego do potrzeb aparatu ortodontycznego  dla naszych pacjentów.
W naszej placówe proponujemy pacjentom aparaty ortodontyczne  :
- ruchome (na noc)
- metalowe
- estetyczne
- samoligaturujące
- niewidoczne nakładki INVISALIGN
- niewidoczne nakładki Orthero
- niewidoczne nakładki Clear Aligner
Medycyna estetyczna
 
Nasi lekarze i kosmetolodzy medycyny estetycznej zadbają o Państwa piękny, zdrowy, świeży wyglad twarzy, szyi i dekoltu. Zabiegi, które stosujemy mogą być wykonywane dla kobiet jak i mężczyzn, dzięki konsultacji przed zabiegiem specjalista dostosuje metodę, oraz preparat odpowiednio do wieku i preferencji Pacjenta. Wykonujemy wszystkie możliwe na rynku zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, od redukcji, zmniejszenia bruzd nosowo-wargowych zmarszczek mimicznych, po wolumetrię, poprawę owalu twarzy, nawilżenie skóry.
 
Mam chomiki!
Nasi specjaliści wykonują grono zabiegów, którymi możemy zniwelować powstałe chomiczki, bądz je zmniejszyć, dzięki mezoterapii mikroigłowej, igłowej, stymulatorom tkankowym takim jak Sunekos 200, 1200, Ejal 40, Prophilo.
 

Powiększanie ust

Specjalizujemy się w modelowaniu, powiększaniu ust wieloma metodami min. na płasko, Rosyjską, Garunova, Angelina Jolie, Baby Dolls, jak również podnoszeniu kącików ust.
 
Nie chcę tych zmarszczek na czole!
Nic prostrzego! Dzięki toksynie botulinowej możemy w kilka minut pozbyć się bądź zmniejszyć powstałe zmarszczki w okolicy czoła, pomiędzy i wokół oczu. Dla osób borykających się z cieniami pod oczami i zmęczoną skórą, zaproponujemy zabiegi z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych, które są niewątpliwym hitem na Polskim rynku Medycyny Estetycznej i Kosmetologii.
 
Strasznie się wstydze tych włosów, mam zapalenie mieszka włosowego, swędzi, przeszkadza
Dla pacjentów chcących pozbyć się owłosienia na ciele, bądz twarzy wychodzimy naprzeciw. Posiadamy najnowszy na rynku Laser Medyczny LightSheerQuattro firmy Lumenis, dzięki któremu jesteśmy w stanie pozbyć się każdego rodzaju owłosienia. Zabiegi należy wykonać od 6 do 8 razy żeby usunąć włosy całkowicie.
 
 
Nad Państwa bezpieczeństwem i komfortem czuwa wykwalifikowana Kadra Specjalistów.
 


Dojazd
Samochodem

 • Chorzów - 20min
 • Siemianowice Śląskie - 23 min
 • Sosnowiec – 13 min
 • Mikołów – 14 min
 • Ruda Śląska – 12 min
 • Piekary Śląskie – 34 min
 • Bytom – 30 min
Tramwajem
(przystanek Katowice Kościuszki Basen) 

 • Z Bytomia - nr 6
 • Z Chorzowa - nr 6
 • z Katowic - nr 6 , 16 , 14 , 36 , 46
 • z Siemianowic Śląskich - nr 16
Autobusem
(przystanek Katowice Ceglana Szpital Kliniczny) 

 • Z Wojkowic – nr 133, 170
 • Z Czeladzi – nr 133
 • Z Siemianowic Śląskich - nr 133 , 170
 • Z Katowic – nr 133, 600
 • Z Bobrownik - nr 170
 • Z Sączowa - nr 170
 • Z Piekar Śląskich - nr 170