Przejdź do treści

Botoks Katowice

Medycyna estetyczna – botoks Katowice Ceglana

„Moja twarz będzie wyglądała nienaturalnie jak maska”. „Mój uśmiech przez to będzie sztuczny”. „Botoks jest szkodliwy”. „Botoks uzależnia”. „Gdy twarz po kilku miesiącach wróci do dawnej postaci, będzie wyglądała gorzej niż przed zastosowaniem botoksu.”


To kilka z mitów, które możemy usłyszeć na temat zabiegu wypełniania zmarszczek toksyną botulinową. W naszym gabinecie jesteśmy gotowi, by obalić te wszystkie opinie na temat botoksu.  Botoks niweluje zmarszki oraz hamuje ich powstawanie, ale jest też sotosowany przy leczeniu np. nadpotliwośći, migreny czy nawet zeza.


Botoks Katowice Ceglana to gwarancja naturalnego, a przede wszystkim młodszego wyglądu. Przyjdź, porozmawiaj z naszym konsultantem. Botoks Katowice Ceglana - rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.


Kilka słów o zabiegu za pomocą Botoksu


Botoks Katowice Ceglana to:

  • zabieg nie tyle wypełniana zmarszczek, co zabieg ograniczenia pracy mięśni, które powodują nadmierne marszczenie skóry. W ten sposób botoks Katowice zapobiega pogłębianiu się istniejących zmarszczek lub powstawaniu nowych.
  • w porówaniu do innych zabiegów chirurgicznych, botoks jest mało inwazyjny, a pierwsze efekty są widoczne już chwilę po zabiegu, na pełny efekt botoksu trzeba poczekać ok 14 dni
  • zabieg, który jest bardzo łatwym i krótkim procesem, przez większośc pacjentów uważany jest za bezbolesny a efekt utrzymuje się 4-6 miesięcy
  • zabieg zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy chcą pozbyć się oznak starzenia


Zalety zastosowania botoksu Katowice Ceglana:

Nasi specjaliści potrafią dostosować tak dawkę botoksu, by nie było efektu maski a twarz będzie wyglądała młodo już kilka dni po zabiegu.  Botoks wygładzi twoją skórę, złagodzi rysy twarzy i zniweluje niechciane zmarszczki. Botkos wstrzykiwany jest miejscowo, dlatego też, nie spowoduje unieruchomienia twarzy i nie pozbawi jej mimiki. Od razu po zabiegu botoksu możesz wrócic do codziennej aktywności, unikać należy jednak ugniatania ostrzykniętych miejsc, wysiłku fizycznego oraz korzystania z miejsc gdzie występują duże wahania temperatur np. saun. 


Botoks Katowice zastosowany w naszym gabinecie powoduje, że wygładzone zostają zmarszczki wokół oczu, wokół ust, na czole, a także tzw. lwia zmarszczka miedzy brwiami. Chcesz mieć młodszy i wypoczęty wygląd, ale zarazem naturalny, zapraszamy na botoks Katowice Ceglana!


Ile trwa zabieg i jak długo utrzymuje się efekt zastosowania botoksu Katowice Ceglana:

Zabieg trwa do 30 minut a efekt utrzymuje się do 6 miesięcy i ustępuje powoli. Zabieg botoksu moża powtarzać wielkrotnie, zaleca sie stosowanie co 4-6 miesięcy.

 

Dla kogo botoks?


Zastosowanie botoksu Katowice Ceglana zapobiega powstawaniu zmarszczek, dlatego najlepsze efekty widać u osób młodszych, u których zmarszczki nie są jeszcze bardzo widoczne i utrwalone. Dla starszych botoks stosuje się razem z kwasem hialuronowym.


Nasz gabinet to kompleksowe podejście do pacjenta. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Botoks, wypełnianie kwasem hialuronowym a może wykorzystanie stymulatorów tkankowych. 

 

Botoks Katowice - szukamy optymalnych metod, by osiągnąć najlepsze efekty u naszych pacjentów.

 

Zapraszamy na botoks Katowice!

Więcej o Botoks Katowice
Botoks Katowice to konieczna dla twego piękna usługa. Tylko dzięki Botoksowi w Katowicach poprawisz swoją estetykę. Myślisz o botoksie? Zrób botoks w centrum medyczno-kosmetologicznym Ceglana! Każdy botoks w naszym salonie to gwarancja bezbolesnego zabiegu. Podanie botoksu w naszym salonie w Katowicach trwa mniej niż pół godziny. W Katowicach botoks jest szczególne popularną metodą walki ze zmarszczkami. Każde wstrzyknięcie botoksu w naszym salonie w Katowicach. Katowice są idealnym miejscem do skorzystania z botoksu. Botoks Katowice jest bezpieczną technologią. Możesz zaufać naszym katowickim specjalistom i naszemu botoksowi! Każde leczenie botoksem sprawia, że możesz pokazać Katowicom gładkie i piękne oblicze. O Botoksie w Katowicach krążą legendy, jednak zapewniamy, że nasza katowicka technologia botoksu jest najlepszym sposobem na botox, zwłaszcza w Katowicach. Wybierz Botoks Katowice dla zdrowej i gładkiej cery. Nie próbuj samodzielnie wstrzykiwać botoksu, zostaw aplikacje botoxu naszym specjalistom w Katowicach. Dlaczego? Ponieważ Botoks Katowice to kompleksowa usługa zapewniająca najwyższy komfort i pewność odpowiedniej aplikacji botoksu. Wpadnij do naszego salonu Botoksu Katowice!