Przejdź do treści

Dentysta Katowice

Stomatologia - Dentysta Katowice

Problemy z zastawkami serca, zapalenie wsierdzia, rak jelita - to tylko niektóre z problemów, na które narażamy się, nie dbając o zęby. Kiedy paciorkowce, powodujące m.in. powstanie płytki nazębnej, dostaną się do krwiobiegu, tworzą białka powodujące „sklejanie” się płytek krwi, to prowadzi do powstawania skrzepów i w ostateczności nawet do udaru. A bakterie fusobacterium nucleatum, często obecnych również w płytce nazębnych zostały wykryte u osób cierpiących na raka jelita.

 

Dlatego nie czekaj z wizytą u dentysty, serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu w Katowicach!

Dentysta Katowice Ceglana to zespół doświadczonych stomatologów, którzy z dużą cierpliwością zajmą się każdym Twoim problemem dentystycznym czy protetycznym.


Dentysta Katowice Ceglana – możesz być pewny, że tutaj:

  • wykonujemy wypełnienia na najlepszych na rynku materiałach;
  • jeżeli marzysz o promiennym białym uśmiechu, efektu wybielanie u Dentysta Katowice Ceglana możesz się spodziewać już po pierwszej wizycie w zależności od wybranej metody;
  • przyjmujemy zarówno dzieci jak i dorosłych;
  • zajmujemy się zarówno profilaktyką, stomatologia zachowawczą jak i protetyką i chirurgią;
  • przyjdź z całą rodziną, Dentysta Katowice Ceglana przyjmuje dzieci i dorosłych;
  • cennik dentysta Katowice Ceglana nie jest wygórowany jak na standardy stolicy Górnego Śląska a na pewno jest dostosowany do jakości usług; 
  • nie musicie się Państwo martwic również o konieczne rtg. W dentysta Katowice Ceglana sprzęt rtg posiadamy na miejscu.

 

Profilaktyka zamiast leczenia u dentysty w Katowicach na ulicy ceglanej

Jeżeli jednak nie chcesz być pacjentem dentysta Katowice Ceglana, jedz dużo świeżych warzyw oraz białek pochodzenia zwierzęcego. Unikaj nadmiaru owoców i pokarmów przetwarzanych. Indianie południowoamerykański, mieszkańców Polinezji i Afryki, którzy stosują właśnie taką dietę bogatą wapń, fosfor, żelazo, mangan a także witaminę A, D, E i K mają zdrowsze zęby od niejednego Europejczyka.
Jednak będzie nam bardzo miło, gdy będzie taka konieczność to dentysta Katowice Ceglana, stanie się Państwa ulubionym gabinetem dentystycznym. 

 

Dentysta Katowice Ceglana to certyfikat „Rzetelny Kontrahent Laureat od roku 2021”!!!