Przejdź do treści

Paznokcie Katowice

 

Kosmetologia – paznokcie Katowice Ceglana

Manicure to bardzo ważny element kobiecego wyglądu. Lubimy mieć piękne i zadbane paznokcie. Ale czy tylko kobiety powinny dbać o zdrowy wygląd dłoni? Okazuje się, że manicure biznesowy to już bardzo popularny a nawet obowiązkowy manicure wśród mężczyzn. 

Zatem do naszego gabinetu paznokcie Katowice Ceglana zapraszamy Panie, ale również Panów. 

 

Paznokcie jako wizytówka człowieka powinny być zadbane. Nasi specjaliści gwarantują najwyżą jakość usługi, doradzą oraz zapewnią najkorzystniejszą dla Państwa metodę manicure. Posiadamy profesjonalne urządzenia do stylizacji paznokci, które w trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów są stale dezynfekowane i sterelizowane. Usługi są wykonywane przez szkolonych stylistów, którzy zapewniają trwałość stylizacji paznokci. 

 

W Gabinet Paznokcie Katowice Ceglana dbamy o klientów, czystość oraz dotrzymujemy terminów. Wysłuchujemy każdego klienta i do jego potrzeb indywidualnie dobieramy stylizację paznokci. 

 

Dlaczego nasz gabinet paznokcie Katowice Ceglana?

  • Tutaj każdy rodzaj stylistyki paznokcia jest nam znany – manicure hybrydowy, a może French, spa dla paznokci czy też manicure żelowy? Pomożemy odbudować zniszczoną płytke paznokcia, wykonamy manicure na codzień lub też na specjalną okazję. 
  • Odznaczamy się profesjonalizmem. Posiadamy najnowsze urządzenia oraz produkty do stylizacji paznokci. Styliści Gabinetu Paznockie Katowice Ceglana stale się szkolą i pogłębiaja swoją wiedz
  • ę z zakresu oferowanych usług. 
  • Dzielimy się naszym doświadczeniem. Zawsze dzielimy się poradami na temat utrzymania mocnej płytki paznokci, czy dbania o skórę dłoni. Podpowiemy jak pielęgnować dłonie w domu i jaki manicure dobrać.
  • Wiemy co jest modne! Nasi specjaliści cały czas śledzą najnowsze trendy. Dzięki temu pomogą dopasować manicure, który będzie wyglądał idelanie wiosną, na wakacjach czy też na poczególnych uroczystościach jak na przykład ślub czy urodziny.

Paznokcie Katowice Ceglana czyni cuda, by każdy klient był zadowolony. Dzięki szerokiej usłudze każdy znajdzie usługę dopasowaną do swoich potrzeb.

 

Czy paznokcie Katowice Ceglana poradzą coś na obgryzione albo bardzo zdeformowane płytki paznokcia?

Oczywiście, paznokcie Katowice Ceglana i na taki problem znajdzie radę. Bez najmniejszego problemu możemy zrekonstruować zniszczony paznokieć, choć, by doprowadzić go do idealnego staniu potrzeba czasami kilku zabiegów. Nasi specjaliści dopasują idealny zabieg i doradzą jak utrzymać dłonie w perfekcyjnym stanie. 

 

Oprócz manicure kalsycznego, hybrydowego lub żelowego w naszej ofercie mamy również zabiegi SPA dla dłoni i paznokci. Taki zabieg odżywi płytke pazokcji oraz zregeneruje i pobudzi skórę dłoni. Ponadto możemy również zaproponować specjalistyczny zabieg budujący paznocie, który naprawi zniszoną płytkę.  Pamiętaj, że dobry manicure nie kończy się na malowaniu paznokci, bardzo ważną rolę odgrywa codziena pielęgnacja i dbanie o skórę dłoni. 

 

Zapoznaj się z naszą ofertą Paznokcie Katowice Ceglana i umów swoją wizytę!

Zapraszamy!